Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Kasjer/Sprzedawca na Stacji Paliw

PREMIUM
  • Raciąż, mazowieckie pow. płoński

Kasjer

Umowa o pracę

Poszukujemy pracowników na stanowisko : Kasjer/Sprzedawca na Stacji Paliw

Miejsce pracy: Raciąż
Obowiązki:

- profesjonalna obsługa klienta w sklepie i na podjeździe
- aktywna sprzedaż paliw i towarów
- budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami
- dbanie o pozytywny wizerunek stacji
- przygotowywanie gorących przekąsek oraz obsługa kącika kawowego, ekspozycja asortymentu, prowadzenie bieżącej dokumentacji
- dbanie o czystość, higienę i estetykę w sklepie i w całym obiekcie

Wymagania

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, uprzejmość i kultura osobista
- pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań
- dyspozycyjność oraz zaangażowanie
- dobra znajomość obsługi komputera
- wykształcenie min. Zawodowe

Oferta:
- umowa o pracę i stabilność zatrudnienia
- wynagrodzenie podstawowe plus premie
- system szkoleń rozwijających kompetencje
- praca w systemie zmianowym (z możliwością dostosowania czasu pracy do indywidualnych potrzeb)