Asystent / Asystentka ds. Administracji

Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
  • Czerniewice, łódzkie pow. tomaszowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Jesteśmy jedną z prężnie rozwijających się firm istniejącą na rynku polskim od 2005 roku nagrodzoną Gazelą Biznesu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Asystentka/asystent ds. Administracji

Opis stanowiska
Zadania na stanowisku:
- Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami zagranicznymi;
- Przetwarzanie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu;
- Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów;
- Wsparcie administracyjne pozostałych działów firmy;
- Wsparcie w realizacji zadań biura;
- Koordynacja obiegu dokumentów, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

Wymagania

- Podstawowa znajomości: j. niemieckiego lub j. angielskiego;
- Znajomość pakietu Microsoft Office;
- Gotowość do podjęcia pracy na pełen etat, system zmianowy;
- Nie wymagamy doświadczenia, firma zapewnia szkolenia wdrażające;

Dodatkowo wymagamy:
- Zaangażowania i chęci do pracy;
- Staranności, dokładności, rzetelności, odpowiedzialności i kultury osobistej;

Oferujemy

- Oferujemy pracę w jednej z najprężniej rozwijających się polskich firm transportowych nagrodzonej Gazelą Biznesu.
- Zatrudnienie na umowę o pracę;
- Uregulowany system pracy;
- Terminowe wynagrodzenie;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji mail'em na adres @

lub o kontakt telefoniczny pod numerem

Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016 r.), zwanego dalej RODO, informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Professional Thermo Logistics Sp.z o.o z siedzibą w Chociwiu Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko kierowca kat C + E Podstawą przetwarzania danych osobowych przez Professional Thermo Logistics Sp.z o.o z siedzibą Chociwiu jest przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Professional Thermo Logistics Sp.z o.o z siedzibą w ChociwiuPani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)