Magazynier

Willson and Brown
  • Warszawa, mazowieckie

Magazynier

Umowa o pracę

Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.
Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, dlatego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Zadania:
• Odpowiedzialność za załadunki i rozładunki
• Kontrola nad procesami inwentaryzacji
• Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych oraz za prawidłowe lokalizacje towaru
• Realizacja zadań zgodnie z obowiązującymi procesami

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
• Znajomość pracy na Excel,Word
• Samodzielność i dokładność w wykonywanych obowiązkach
• Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w grupie

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Prace na 1 zmianę
• Nowoczesny park maszynowy
• Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego
• Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor
• Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa – dzielnica Włochy
Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: @ wpisując nazwę stanowiska w temacie wiadomości. Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)