Spedytor Morski Gdynia

office
  • Gdynia, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

KGI GLOMB LOGISTICS jest firmą świadczącą usługi spedycji międzynarodowej w transporcie morskim , lotniczym i drogowym. Naszym głównym obszarem działania jest transport morski.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPEDYTOR MORSKI

Główne obowiązki:

- organizacja i realizacja międzynarodowych usług spedycji morskiej export/import (FCL oraz LCL), lotniczej i drogowej,

- utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami (armatorzy, przewoźnicy), zarówno krajowymi jak i zagranicznymi,

- dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń,

- prowadzenie dokumentacji spedycyjnej i księgowo- rozliczeniowej,

- przygotowywanie ofert dla własnych klientów, negocjowanie stawek,współpraca z przewoźnikami w kwestii realizacji zleceń.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (Ekonomia, Transport, Logistyka),

- dobra znajomość j. angielskiego, (język niemiecki będzie dodatkowym atutem),

- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- bardzo dobra znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z frachtem morskim,

- zorientowanie na klienta i jego oczekiwania,

- operatywność, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

- umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w stabilnej firmie,

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres : @

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KGI GLOMB LOGISTICS Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.).

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)