Doradca / Agent / Pośrednik ds. nieruchomości

Emmerson Zarządzanie Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Proponujemy:
• pracę w renomowanej i stabilnej firmie,
• Know-how w zakresie obsługi i wsparcie silnej marki,
• dostęp do bazy danych klientów, laptop, telefon, aparat fotograficzny,
• program szkoleń z zakresu technik sprzedaży, standardów obsługi Klienta oraz dziedziny finansów,
• samodzielność i dużą swobodę działania, możliwość dostosowania czasu pracy do własnych potrzeb,
• konkurencyjne warunki zatrudnienia,
• możliwości ciągłego rozwoju zawodowego, doskonalenia wiedzy z dziedziny nieruchomości i finansów,
• współpraca z deweloperami, klientem indywidualnym, biznesowym oraz inwestycyjnym,
• pracę w miłej atmosferze,
• dodatkowe wynagrodzenie z tytułu kooperacji z innymi działami firmy,
• skuteczny marketing.

Zadania:
• aktywna obsługa klientów indywidualnych i biznesowych Grupy oraz klientów zewnętrznych,
• rozpoznawanie potrzeb Klienta i kompleksowa obsługa,
• samodzielność w podejmowaniu decyzji,
• opracowywanie pakietów rozwiązań odpowiadających indywidualnym potrzebom Klienta,
• budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami.

Nasze oczekiwania:
• doświadczenie w obsłudze klienta,
• silna orientacja na osiąganie spektakularnych sukcesów i ponadprzeciętnego wynagrodzenia,
• umiejętności sprzedażowe,
• zainteresowanie tematyką nieruchomości i finansów,
• samodyscyplina i wytrwałość,
• dobra prezencja i wysoka kultura osobista,
• chęć ciągłego rozwoju zawodowego oraz otwartość na nowe wyzwania,
• zdolności interpersonalne i empatyczne,
• punktualność, uczciwość, rzetelność .

APLIKU
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)