Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.04.2024

Rzeczoznawca motoryzacyjny

Biuro Rzeczoznawcze Michał Pachucki
  • Pruszcz Gdański, pomorskie pow. gdański

Inny

Umowa o pracę

Biuro Rzeczoznawcze Pachucki jest zespołem ekspertów z długoletnim doświadczeniem. Współpracujemy z biegłymi sądowymi i skarbowymi w zakresie techniki samochodowej, wyceny i opiniowania pojazdów, jachtów, maszyn i urządzeń oraz innych środków technicznych (wyposażenie biur, mieszkań itp.). Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która kompleksowo będzie realizować kosztorysy naprawy i wyceny wartości oraz opinie.

Zakres obowiązków:
- kompletowanie dokumentacji od klientów,
- okazjonalne przeprowadzanie oględzin,
- sporządzanie opinii, kosztorysów i wycen.

Nasze oczekiwania:
- znajomość programów Audatex i Info-Ekspert,
- doświadczenie w realizacji kalkulacji kosztów naprawy i wycen,
- wiedza z zakresu techniki samochodowej, budowy i eksploatacji maszyn i pojazdów,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- dokładność,
- punktualność,
- terminowość,
- dobra organizacja czasu pracy.

Mile widziane:
- uprawnienia rzeczoznawcy,
- studia wyższe techniczne,
- zainteresowanie motoryzacją i eksploatacją pojazdów.

Oferujemy

- przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków,
- możliwość stałej współpracy w rozwijającym się biurze rzeczoznawczym,
- elastyczne godziny współpracy,
- nastawienie na zadaniowość pracy,
- pracę w zgranym zespole,
- przyjazną atmosferę oraz wsparcie,
- szkolenia,
- rozliczenie po każdym wykonanym zleceniu lub w formie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: @

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

APLIKACJE BEZ N/W KLAUZULI NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.
W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”