Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024

Referent/archiwista

Biblioteka Miejska w Łodzi
  • Łódź, łódzkie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

W związku z nieustannym rozwojem naszej instytucji poszukujemy pracownika na stanowisko referent/archiwista w Bibliotece Miejskiej w Łodzi.

Zakres zadań wykonywanych na danym stanowisku pracy:
1. Współpraca z filiami oraz sprawowanie opieki nad sprawami administracyjno-gospodarczymi poszczególnych placówek Biblioteki Miejskiej w Łodzi,
2. Kontrola realizacji umów w czasie ich trwania,
3. Prowadzenie archiwum Biblioteki Miejskiej w Łodzi.

Wymagania konieczne:
1. Wykształcenie wyższe z zakresu archiwistyki lub ukończony kurs archiwistów, administracja,
2. Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z archiwistyką lub administracją,
3. Znajomość przepisów kancelaryjnych i archiwalnych,
4. Umiejętność prowadzenia spraw administracyjnych,
5. Dobra znajomość techniki pracy biurowej,
6. Umiejętność stosowania przepisów prawnych.

Predyspozycje osobowościowe:
1. Samodzielność,
2. Systematyczność i skrupulatność,
3. Dobra organizacja czasu pracy,
4. Komunikatywność.

Wymagane dokumenty:
a) Curriculum vitae.
b) Pisemne oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Termin składania dokumentów: 30.04.2021r. - 06.05.2021r.

Dokumenty można składać:
- pocztą/osobiście: Biblioteka Miejska w Łodzi, 91-415 Łódź, Plac Wolności 4