Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.01.2024

Recepcjonista/Recepcjonistka

Castellum Sp. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Hotel HERBAL - 3 gwiazdkowy, historyczny obiekt zlokalizowany w centrum Starego Miasta we Wrocławiu, przy ul. Włodkowica 15-17.
Planowane otwarcie - lipiec 2021r.

Rozpoczynamy rekrutację do nowo powstającego Hotelu we Wrocławiu.
Masz okazję dołączyć do zespołu pasjonatów hotelarstwa.
Aktualnie poszukiwani są pracownicy na stanowisko :

Recepcjonista / Recepcjonistka

Opis stanowiska:

• Kompleksowa obsługa gości hotelowych
• Przyjmowanie indywidualnych rezerwacji i korespondencja z gośćmi
• Rozliczanie doby hotelowej
• Szeroko rozumiana współpraca z innymi działami hotelu
• Praca w systemie zmianowym 7:00-19:00 i 19:00-7:00
• Przestrzeganie obowiązujących standardów i wewnętrznych procedur

Wymagania

• Wysoka kultura osobista
• Komunikatywność, otwartość, uczciwość i dyspozycyjność
• Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z Gośćmi
• Umiejętność pracy w stresie
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Znajomość innych języków jest dodatkowym atutem
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w hotelu
• Mile widziana znajomość systemu REHOT

Oferujemy :

• Ciekawą pracę w centrum Wrocławia
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Możliwość współtworzenia wyjątkowego obiektu
• Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się hotelu
• Możliwość samorealizacji i doskonalenia zawodowego

Dziękujemy za wszystkie aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.