Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Zakład Sieci Zasilania Sp z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Asystent

Umowa o pracę

Dynamicznie rozwijająca się spółka Zakład Sieci i Zasilania sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:
• Wykonywanie technicznej analizy problemów oraz przygotowywanie dokumentacji projektowej branży elektrycznej i sieci trakcyjnej
• Uzgadnianie i weryfikacja projektów
• Przygotowanie dokumentacji
• Reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji

Wymagania

• Wykształcenie co najmniej techniczne na kierunku: Elektryk, Elektronik, lub student studiów inżynierskich na kierunku Elektrotechnika, Energetyka;
• Praktyczna znajomość oprogramowania CAD, MS Office;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Dobra organizacja pracy;
• Rzetelne podejście do powierzonych obowiązków;
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia
• Pracę na terenie Wrocławia
• Premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe
• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• Szkolenia oraz kursy
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)