Dział back office rekrutuje! Telefon i mail! Zdalnie!

Tivron
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Hej!
Oto kilka zdań, które najlepiej nas opisują:
Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym zatrudniamy ludzi różniących się wiekiem, narodowością, poglądami, znajomością języków, a także charakterami. Ludzi, którzy swoimi zdolnościami, zaangażowaniem, doświadczeniem udowadniają, że niemożliwe nie istnieje, a wspólnie można osiągnąć wszystko.

Miejsce to staramy się udoskonalać, dlatego poszukujemy osoby do naszego działu back office.

Główne zadania:
* obsługa telefoniczna klientów 80%
* obsługa e-mailowa 20%

Co dokładnie miałoby należeć do Twoich codziennych zadań?
* obrona rezygnacji tj. przekonanie klienta do zmiany decyzji odstąpienia od umowy (w rozmowie z klientem będziesz argumentował i starał się przekonać klienta do pozostania przy zakupie produktu)
* przyjmowanie reklamacji, odstąpień od umowy, rezygnacji
* informowanie klientów o produktach, informowanie o statusie paczek
* obsługa klientów z rynków zagranicznych drogą mailową za pomocą translatora i szablonów mailowych * wprowadzanie reklamacji, odstąpień od umowy do systemu oraz weryfikowanie zarejestrowanych zgłoszeń pod kątem ich terminowości i poprawności
* procesowanie zgód RODO tj. zgłaszanie danych do wycofania

Zależy Nam na osobie:
* zaangażowanej i zdeterminowanej do osiągnięcia zamierzonych celów
* odnajdującej się w obszarze sprzedaży, a także negocjacji
* komunikatywnej, dla której rozmowa z klientem nie stanowi żadnego problemu
* dobrze zorganizowanej, stanowisko wymaga robienia wielu rzeczy w krótkim czasie

Na co możesz liczyć w zamian?
* wynagrodzenie w postaci podstawy oraz prowizji (podstawa 2700 netto/msc + prowizja w granicach 700-800 złotych netto)
* pracę na dwie zmiany w godz. 8-16 lub 12-20 (min. jedna zmiana popołudniowa w tygodniu, weekendy wolne)
* umowę zlecenie/umowę o dzieło lub B2B (pokrywamy koszt prowadzonej działalności)
* benefity w postaci karty multisport oraz prywatna opieka medyczna

Jeżeli czujesz, że wspólnie możemy zbudować coś fajnego, aplikuj!

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)