Czy to Twoja firma?

P.P.H.U.KOTLEX,A.Kot,W.Leks, Spółka Jawna praca

Zawiercie
Działalność przeważająca:
Odlewnictwo żeliwa
P.P.H.U.KOTLEX,A.Kot,W.Leks, Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy P.P.H.U.KOTLEX,A.Kot,W.Leks, Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U.KOTLEX,A.Kot,W.Leks, Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

P.P.H.U.KOTLEX,A.Kot,W.Leks, Spółka Jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca P.P.H.U.KOTLEX,A.Kot,W.Leks, Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Frezer

    P.P.H.U.KOTLEX,A.Kot,W.Leks, Spółka Jawna
    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z procedurami i rysunkiem technicznym,
      - wykonywanie nieskomplikowanych prac frezerskich konwencjonalnych,
      - utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego maszyn,
      - monitorowanie stanu narzędzi
      - praca na jedną zmianę w godz.6-14

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: rysunek techniczny, Użytkowanie podstawowych przyrządów pomiarowych
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie (tokarz, frezer), doświadczenie na wskazanym stanowisku min. 3 mce, znajomość frezarek konwencjonalnych, znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 5 000 - 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Formierz

    • Zawiercie
    • praca od zaraz

      Formowanie odlewów w masach piaskowych na maszynach automatycznych - formierkach. Składowanie zaformowanych skrzyń na miejsce przeznaczenia.
      System pracy: 2 dni formowania, 1 dzień wytop na topialni metalu
      Praca jednozmianowa w godz.6-14

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na produkcji, gotowość do podjęcia pracy fizycznej, mile widziana obsługa wózka widłowego lub suwnicy dyspozycyjność, gotowość do podjęcia pracy od zaraz zaangażowanie, chęci i motywacja do pracy, odpowiedzialność i staranność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 300 - 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa na okres próbny - docelowo na czas nieokreślony
  • Formierz

    • Zawiercie

      -formowanie odlewów w masach piaskowych na maszynach automatycznych formierkach.
      - składowanie zaformowanych skrzyń na miejsce przeznaczenia,
      - system pracy: 2 dni formowania, 1 dzień wytop na topialni metalu
      - praca jednozmianowa w godz.6-14

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na produkcji, gotowość do podjęcia pracy fizycznej, mile widziana obsługa wózka widłowego lub suwnicy dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność i staranność, duża samodzielność

      Oferujemy

Pracodawcy w Zawierciu