CMC POLAND SP. Z O.O.

REKRUTACJA

 

Poszukujemy ambitnych, utalentowanych ludzi, którzy podzielają nasze wartości. Wierzymy, że kluczem do sukcesu CMC są pracownicy, dlatego też w każdym obszarze naszej działalności zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów. Zaangażowanie pracowników oraz przestrzeganie zasad etyki w naszej firmie przekłada się na osiągnięcia i sukcesy CMC. Jeżeli profil naszej firmy jest dla Ciebie interesujący zapraszamy do udziału w otwartych procesach rekrutacyjnych.

 

Etap 1- Daj się poznać!

 

Prześlij do nas swoją aplikację w odpowiedzi na interesujące Cię ogłoszenie. Jeśli w danej chwili nie znajdujesz dla siebie odpowiedniej oferty, nie zwlekaj, wyślij nam swoje CV w rekrutacji spontanicznej: Aplikuję do CMC odezwiemy się do Ciebie, gdy pojawi się wakat dopasowany do Twojego profilu.

 

Etap 2 - Analiza

 

Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i poświęcony czas, teraz nasza kolej, aby przeanalizować przesłane przez Ciebie dokumenty. Jeśli Twoje doświadczenie zawodowe i kompetencje spełniają nasze oczekiwania skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy czas i miejsce spotkania rekrutacyjnego.

 

Etap 3 - Spotkanie

 

Wybranych kandydatów zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne. Rozmowa jest okazją, abyśmy mogli lepiej się poznać. Zaangażujemy w to spotkanie naszych specjalistów działu HR i przedstawiciela pionu, do którego szukamy pracownika.

 

Etap 4 - Informacja zwrotna

 

Każdy kandydat, który uczestniczył w rozmowie rekrutacyjnej otrzymuje od nas informację zwrotną niezależnie od wyniku procesu.

 

Etap 5 - Powitanie

 

Zaimponowałeś nam! Pozytywna informacja zwrotna oznacza rozpoczęcie współpracy z nami – witamy w CMC Poland! Poznaj swój zespół, kulturę organizacyjną CMC i pokaż zaangażowanie, na którym warto polegać.

CMC Poland Sp. z o.o.
(siedziba główna)
ul. Piłsudskiego 82
42-400 Zawiercie
śląskie, Polska
Telefon: 695 104 025
praca@cmc.com
cmc.com
NIP: 6490001173