Czy to Twoja firma?

JARDEX Usługi, Handel, Import-Eksport Jacek Radecki praca

Szczejkowice
JARDEX Usługi, Handel, Import-Eksport Jacek Radecki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Tapicer Szczejkowice
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy JARDEX Usługi, Handel, Import-Eksport Jacek Radecki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JARDEX Usługi, Handel, Import-Eksport Jacek Radecki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca JARDEX Usługi, Handel, Import-Eksport Jacek Radecki - oferty archiwalne

  • Tapicer

    JARDEX Usługi, Handel, Import-Eksport Jacek Radecki
    • Żory
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wyklejanie siedzisk krzeseł i foteli, docinanie pianek wg. formatu siedzska i oparcia krzesła

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność tapicerowanie krzeseł i foteli

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od 7-15