Czy to Twoja firma?

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka Spółka Akcyjna praca

Świebodzice

Od ponad siedmiu dekad jesteśmy kulinarnym symbolem polskiej tradycji. Nasza historia zaczęła się w 1946 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć słodycze, które szybko podbiły serca Polaków. Jesteśmy Zakładami Przemysłu Cukierniczego Śnieżka, dumnymi mieszkańcami malowniczego Świebodzic, gdzie nasze produkty nabierają wyjątkowego smaku.

Nasza oferta to nie tylko słodycze, to prawdziwe dzieła sztuki cukierniczej. W naszym asortymencie znajdziecie cukierki, galaretki, praliny, owoce w czekoladzie, a także produkty premium i bezglutenowe, batony oraz wafelki. Każdy produkt jest wyrazem naszej głębokiej pasji do cukiernictwa i zobowiązania do zachowania najwyższej jakości.

Jesteśmy dumni z naszych korzeni i tego, jak nasza firma rozwinęła się na przestrzeni lat. Wprowadzenie nowoczesnych technologii w latach 50. i 60. XX wieku pozwoliło nam na rozwój i doskonalenie naszych wyrobów. Znaczącym momentem w naszej historii było połączenie z Fabryką Pieczywa Cukierniczego „Sobótka” oraz przejęcie w 2006 roku znaku towarowego oraz linii produkcyjnej „Michałków z Hanki”, które są dziś naszym flagowym produktem.

Michałki, nasze kultowe cukierki, to kwintesencja tego, co w cukiernictwie najlepsze. Ich wyjątkowość została doceniona nagrodą Dolnośląskiego Gryfa oraz znakiem „Jakość i Tradycja”, co potwierdza ich niezmienną popularność i wysoką pozycję na rynku.

Nasze wartości to fundament, na którym budujemy naszą markę. Tradycja, smak i nowoczesność to trzy filary, które definiują naszą działalność. Dbamy o to, aby każdy produkt był synonimem doskonałości i przynosił radość naszym klientom.

Rozwijamy się nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Współpraca z Zamkiem Książ i stworzenie serii słodyczy „Księżnej Daisy” to przykład naszej międzynarodowej ekspansji i chęci dzielenia się polską jakością na całym świecie.

W naszych sklepach firmowych w Świebodzicach i Świdnicy możecie doświadczyć pełni naszej oferty i poczuć atmosferę, która towarzyszy nam od początku naszej działalności. Zapraszamy Was do świata, gdzie słodycze tworzone są z pasją i dbałością o każdy szczegół. Dołączcie do naszej słodkiej historii i pozwólcie sobie na chwilę przyjemności z produktami Śnieżki.

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka Spółka Akcyjna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia media / pr / reklama / marketing inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka Spółka Akcyjna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka Spółka Akcyjna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka Spółka Akcyjna

Siedziba główna

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka Spółka Akcyjna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka Spółka Akcyjna - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie firmowym fśw

    Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka Spółka Akcyjna
    • Świebodzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      bezpośrednia sprzedaż słodyczy i innego asortymentu znajdującego się w sklepie firmowym, a także obsługa małej gastronomii, wystawianie faktur sprzedażowych, przygotowywanie i komponowanie oferty podarunkowej na życzenie klienta - paczki, kosze itp., zamawianie i przyjmowanie wyrobów oraz towarów obcych do sklepu, odpowiedzialność za właściwą rotację towaru na półkach, przygotowywanie lodów, kawy orza innych deserów czy napojów znajdujących się w ofercie sklepu, odpowiedzialność materialna za powierzony towar

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: minimum średnie wykształcenie, konieczne doświadczenie, nawet minimalne, w pracy na stanowisku sprzedawcy, znjaomość obsługi kas fiskalnych, terminali płatniczych itp. urządzeń związanych z charakterem pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik transportu wewnętrznego fśw

      załadunek towarów, rozładunek surowców, opakowń itp., przewożenie z /do magazynu i z/na produkcję, transport wewnątrzprodukcyjny
      praca w godzinach: od 6-14, 8-16, 14-22, 22-6
      wynagrodzenie 3 000 zl brutto + premia absencyjna 350 zł

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem silnikowym, aktualna lub gotowość do wyrobienia książeczki sanepid

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
  • Mechanik fśw

    • 4 000-5 000 zł / mies.

      -zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania parku maszynowego oraz ciągłości utrzymania ruchu,
      -nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego pod względem mechanicznym,
      -eliminacja zgłaszanych przez pracowników Dzialu Produkcji ustereki awarii maszyn,
      -bieżące i planowane konserwacje maszy i urządzeń produkcyjnych,
      -przestrzeganie wszelkich wewnętrzynych procedur i instrukcji regulujących organizaję pracy.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie min.zawodowe kierunkowe, podstawowa znajomość obsługi i naprawy urządzeń produkcyjnych, dyspozycyjność (praca w systemie 2 lub 3 zmianowym w zależności od sezonu), dodatkowym atutem bedzie umiejętność obsługi tokarki bądź szlifierki, a także posiadanie uprawnień spawacza MAG/TIG

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w systemie 2 lub 3 zmianowym w zależności od sezonu

Pracodawcy w Świebodzicach