Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - JAROSŁAW CYBUCH "SKAMET" - KAMIENIARSTWO

Oferty pracy Skamet Kamieniarstwo Jarosław Cybuch

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

MISTRZ PRODUKCJI - 374I
Zawód: kierownik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Strzegom
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca związana z nadzorem i koordynacja procesu produkcyjnego w zakładzie kamieniarski.
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Uprawnienia:
bardzo dobra organizacja pracy własnej
DOBRA ORGANIZACJA PRACY
pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
OPERATOR SUWNICY - 373I
Zawód: operator   |  Rodzaj: umowa o pracę
Strzegom
Szczegóły
Praca związana z eksploatacją suwnicy, prace pomocnicze na magazynie
Wymagania
Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia
Inne wymagania:
[Umiejętność 1] : Uprawnienia + doswiadczenie zawodowe min 6 mesiecy
NIE

Adres

ul. Strzelnicza 12
58-150 Strzegom
województwo dolnośląskie
powiat świdnicki
gmina Strzegom

Dodatkowe informacje

NIP: 8841812999
REGON: 891467162

Profil działalności:

  • 23.70.Z - Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia
  • 26.51.Z - Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych
  • 42.11.Z - Roboty związane z budową dróg i autostrad
  • 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.99.Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 46.62.Z - Sprzedaż hurtowa obrabiarek
  • 46.63.Z - Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej
  • 46.69.Z - Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń
  • 46.73.Z - Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 46.74.Z - Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
  • 46.90.Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 47.52.Z - Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.78.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 72.19.Z - Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 02-04-2003
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Strzegom