Czy to Twoja firma?

CARINA Silicones Sp. z o.o. praca

Siechnice
CARINA Silicones Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromechanik Siechnice
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy CARINA Silicones Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CARINA Silicones Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Serwisant/Hydraulik

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Wiechlice
    Wygasa
  • Technik Elektromechanik

    JOYNEXT Sp. z o. o.
    • Siemianice
    Polecana
    Dodana

Praca CARINA Silicones Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektryk-mechanik

    CARINA Silicones Sp. z o.o.
    • Siechnice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymywanie maszyn w gotowości do pracy.
      Wykonywanie planowych przeglądów.
      Przezbrajanie - przygotowanie maszyn do produkcji.
      Utrzymywanie sieci i instalacji w należytym stanie.
      Praca w godz.: 6-14, 14-22.
      Oferta dostępna w sali B, F.
      Kontakt z pracodawcą - e-mail: sekretariat@carina.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie: minimum zasadnicze zawodowe, staż pracy: rok, doświadczenie w nadzorze nad pracą maszyn, uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji sieci na stanowisku E1, znajomość sterowników Siemens, znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość podstaw standardów ISO 9001, wykonywania prac regulacyjnych, nastawczych i remontowych maszyn i urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,. umiejętność efektywnej pracy w zespole, terminowość, rzetelność, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Siechnicach