Czy to Twoja firma?

Krall Tourist - Trans praca

Rewal

Witajcie w Krall Tourist-Trans, gdzie każda podróż i każdy problem na drodze znajduje swoje rozwiązanie. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Rewalu, w sercu województwa zachodniopomorskiego. Specjalizujemy się w usługach pomocy drogowej, a nasza oferta to przede wszystkim niezawodność i gotowość działania o każdej porze dnia i nocy.

Nasze usługi to więcej niż tylko pomoc na drodze – to wsparcie, na które możesz liczyć w każdej sytuacji. Oferujemy auto lawetę dostępną 24 godziny na dobę, autoholowanie pojazdów oraz holowanie samochodów, które wymagają natychmiastowej interwencji. Rozumiemy, jak ważne jest, aby móc kontynuować podróż, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również samochody zastępcze, które umożliwią Ci dalszą jazdę bez zbędnych przeszkód.

Zdarzył Ci się wypadek lub awaria? Nasze pogotowie drogowe jest do Twojej dyspozycji o każdej porze. A jeśli potrzebujesz awaryjnego otwarcia pojazdu – jesteśmy tu, aby pomóc. Ponadto, nasz warsztat samochodowy zapewnia kompleksowe usługi naprawcze, dzięki czemu Twój pojazd szybko wróci na drogę w pełni sprawny.

Chociaż nie możemy podzielić się z Wami historią naszej firmy, to nasze działania każdego dnia piszą nowe rozdziały, które świadczą o naszym zaangażowaniu i pasji do tego, co robimy. Nasza praca to nie tylko usługi – to obietnica bezpieczeństwa i pewności, że w trudnych momentach na drodze nie jesteś sam.

W Krall Tourist-Trans stawiamy na bliskie relacje z klientami i zrozumienie ich potrzeb. Choć nie dysponujemy informacjami pozwalającymi na określenie naszej pozycji rynkowej, to każdego dnia dążymy do bycia firmą, której zaufanie i satysfakcja klientów są najlepszym wskaźnikiem sukcesu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy tutaj, aby pomóc i zapewnić spokój ducha, niezależnie od sytuacji na drodze.

Krall Tourist - Trans najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Rewal
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Krall Tourist - Trans

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krall Tourist - Trans

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Krall Tourist - Trans

Siedziba główna

Praca Krall Tourist - Trans - oferty archiwalne

  • Kierowca pomocy drogowej kat. c

    Krall Tourist - Trans
    • Rewal
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Kierowca pomocy drogowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: KARTA KIEROWCY, PRAWO JAZDY C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca kat. b

    • Rewal

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

Pracodawcy w Rewalu