Czy to Twoja firma?

Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach praca

Radwanice
Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach - oferty archiwalne

  • Technik sceny

    Gminny Ośrodek Kultury w Radwanicach
    • Radwanice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
      - sumienność i zaangażowanie,
      - umiejętność pracy w zespole, wysokie umiejętności interpersonalne, - dobra organizacja pracy
      - zainteresowania z zakresu kultury i sztuki
      - dyspozycyjność w weekendy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa sprzętu komputerowego
      • Inne wymagania: • wykształcenie minimum średnie, mile widziane o profilu technicznym lub elektronicznym; • minimalne doświadczenie w obsłudze urządzeń scenicznych oraz multimedialnych; ( w zakresie obowiązków będzie obsługa nagłośnienia scenicznego, oświetlenia sceny, projektora kinowego oraz innych urządzeń multimedialnych użytkowanych na potrzeby działań Ośrodka Kultury ) - umiejętność posługiwania się dokument

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

    • Radwanice

      • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, sumienność i zaangażowanie,
      • umiejętność pracy w zespole, wysokie umiejętności interpersonalne,
      • dobra organizacja pracy,
      • zainteresowania z zakresu kultury i sztuki
      • dyspozycyjność w weekendy

      Wymagania

      • Inne wymagania: [Inne] : • wykształcenie minimum średnie, mile widziane o profilu technicznym lub elektronicznym; • minimalne doświadczenie w obsłudze urządzeń scenicznych oraz multimedialnych; ( w zakresie obowiązków będzie obsługa nagłośnienia scenicznego, oświetlenia sceny, projektora kinowego oraz innych urządzeń multimedialnych użytkowanych na potrzeby działań Ośrodka Kultury ) • umiejętność posługiwania się dokument

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radwanicach