Czy to Twoja firma?

TOMASZEK GRZEGORZ ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY praca

Racibórz
Roboty budowlane zwiazane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
TOMASZEK GRZEGORZ ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Murarz Racibórz
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy TOMASZEK GRZEGORZ ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TOMASZEK GRZEGORZ ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TOMASZEK GRZEGORZ ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY - oferty archiwalne

  • Murarz

    TOMASZEK GRZEGORZ ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY
    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Murarz

    • Racibórz

      Mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

Pracodawcy w Raciborzu