Czy to Twoja firma?

SŁAWOMIR MAJCHRZAK praca

Racibórz
SŁAWOMIR MAJCHRZAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Racibórz
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy SŁAWOMIR MAJCHRZAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SŁAWOMIR MAJCHRZAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SŁAWOMIR MAJCHRZAK - oferty archiwalne

  • Kasjer walutowy

    SŁAWOMIR MAJCHRZAK
    • Żory
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klientów: kupno, sprzedaż waluty obcej, sporządzanie raportów kasowych, obserwacja rynku finansowego, aktualizacja kursów na stronach internetowych, realizacja wymiany walut również przez rachunki bankowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziany kurs kasjera walutowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 5 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca na etat: 1/1, 3/4; 1/2 praca w godz. 9-21
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Raciborzu