Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO POLAKTIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Pszczew
PRZEDSIĘBIORSTWO POLAKTIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO POLAKTIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO POLAKTIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO POLAKTIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO POLAKTIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    PRZEDSIĘBIORSTWO POLAKTIV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Łagów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów, obsługa kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwą ekspozycję towarów, dbanie o czystość w sklepie

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
  • Pracownik pralni

    • Gorzów Wielkopolski
    • pełny etat

      Pranie, pakowanie i maglowanie bielizny hotelowej i odzieży roboczej, pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy 7-15, 13-21
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną