Czy to Twoja firma?

Zakład Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula praca

Pasłęk
Zakład Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Zakład Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula - oferty archiwalne

  • Operator maszyny boxmaker

    Zakład Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula
    • Młynary
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ustawianie parametrów maszyny,wycinanie wg wzoru kartonów z tektury
      praca w systemie dwuzmianowym 6-14,14-22
      zatrtuidnienie na 3 lata z możliwością przedłużenia na czas nieokreslony

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: otwartość na nowe zadania, obsługa maszyn

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 080 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3080+premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Specjalista do spraw sprzedaży i gospodarki materiałowej

    • Pasłęk
    • 3 080 zł / mies.

      wypisywanie wz i faktur , praca w programie RAKS
      zatrudnienie na 1 rok z możlwością przedłuzeniaa

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa systemów magazynowych, otwartość na nowe zadania, dokładność , sumienność
      • Inne wymagania: wymagane wyksztalcenie średnie , doświadczenie zawodowe mile widziane ,

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: +premia uznaniowa

Pracodawcy w Pasłęku