Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SZKOŁA PODSTAWOWA W OSIU

Oferty pracy Szkoła Podstawowa w Osiu

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Zakres obowiązków
Nauczanie języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Osiu w wymiarze pełnego etatut. Umowa na czas zastępstwa.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: język angielski
Inne wymagania:
uprawnienie do nauczania w szkole
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
NAUCZYCIEL DORADCA ZAWODOWY
Zawód: doradca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Doradztwo edukacyjno-zawodowe po 10 godzin rocznie w czterech klasach 7 i trzech klasach 8.
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: doradca edukacyjno-zawodowy
Uprawnienia:
Przygotowanie pedagogiczne
NIE
NAUCZYCIEL FIZYKI
Nauczanie przedmiotu fizyka w Szkole Podstawowej w Osiu w wymiarze 14 godzin tygodniowo. Umowa na czas zastępstwa.
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: fizyka
NIE

Adres

ul. Szkolna 8
86-150 Osie
województwo kujawsko-pomorskie
powiat świecki
gmina Osie

Dodatkowe informacje

NIP: 5591785081
REGON: 00027228200000

Pracodawcy z miasta Osie