Czy to Twoja firma?

KOMENDA POWIATOWA POLICJI praca

Oleśnica
KOMENDA POWIATOWA POLICJI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy KOMENDA POWIATOWA POLICJI

Praca alert - powiadomienia

Praca KOMENDA POWIATOWA POLICJI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KOMENDA POWIATOWA POLICJI - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy zespołu wspomagającego

    KOMENDA POWIATOWA POLICJI
    • Oleśnica
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Codzienne sprzątanie budynków administracyjnych KPP
      Opróżnianie koszów ze śmieciami i wynoszenie ich do kontenerów
      Codzienne mycie urządzeń sanitarnych
      Utrzymanie czystości pomieszczeń PDOZ
      Uzupełnianie środków czystości w sanitariatach

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 2 800,00 zł brutto plus wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Oleśnicy