Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - KOMENDA POWIATOWA POLICJI

Oferty pracy KOMENDA POWIATOWA POLICJI

TECHNIK ZESPOŁU DO SPRAW PREZYDIALNYCH KP W SYCOWIE

Zawód: konserwator Rodzaj: praca tymczasowa
KOMENDA POWIATOWA POLICJI
-sprawdzanie stanu technicznego pojazdu i usuwanie drobnych usterek -wymiana żarówek i bezpieczników w pojazdach -usuwanie drobnych usterek w budynkach -naprawa oraz ...
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Syców
24-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

KONSERWATOR
Zawód: konserwator   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Oleśnica
Szczegóły
Zakres obowiązków
naprawianie sprzetu kwaterunkowego i gospodarczego, naprawianie instalacji wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania, usuwanie drobnych ubytków tynku, malowanie, wymiana uszkodzonych zamkow i opraw świetlnych, dopasowywanie okien i drzwi, odśnieżanie/strzyżenie trawników, zamiatanie liści, opróżnianie popielnic, konserwacja i usuwanie awarii technicznych, nadzorowanie i bieżąca obsługa pieca
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania:
mile widziane uprawnienia energetyczne do 1kV
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
56-400 Oleśnica
HALLERA 3

Pracodawcy z miasta Oleśnica