Czy to Twoja firma?

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE praca

Olecko
Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana.
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE - oferty archiwalne

  • Opiekun

    POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
    • Olecko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      zakwaterowywanie i wykwaterowywanie osób w Ośrodkach, wsparcie osób zakwaterowanych całodobowo w wypełnianiu czynności życia codziennego, organizowanie czasu wolnego dzieciom

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok, kwalifikacje opiekunki dziecięcej lub opiekuna osób starszych lub asystenta osoby niepełnosprawnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pedagog

    • Olecko

      udzielanie pomocy pedagogicznej dzieciom i ich rodzicom przebywającym w mieszkaniach chronionych, prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych, organizowanie zajęć dla dzieci, organizowanie i prowadzenie warsztatów dla rodziców, wspieranie osób zakwaterowanych w mieszkaniach chronionych w rozwijaniu i utrwalaniu umiejętności w zakresie: samoobsługi, zaspokajania codziennych potrzeb życiowych, efektywnego zarządzania czasem, prowadzenia gospodarstwa domowego, uczestniczenia w życiu społeczności lokalnej, utrzymania więzi rodzinnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika

      Oferujemy

Pracodawcy w Olecku