Czy to Twoja firma?

Zakład Karny w Nysie praca

Nysa
zakład karny
Zakład Karny w Nysie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Służby mundurowe Nysa
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Zakład Karny w Nysie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Karny w Nysie

Praca Zakład Karny w Nysie - oferty archiwalne

  • Młodszy psycholog

    Zakład Karny w Nysie
    • Nysa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 420 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku psychologia, posiadanie zdolności fizycznej i psychicznej do pełnienia służby, obywatelstwo polskie, uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystanie z pełni praw publicznych, nie bycie osobą skazaną prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 420 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nysie