Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ANDRZEJ BUCHTA praca

Nysa
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ANDRZEJ BUCHTA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Murarz Nysa Malarz Nysa
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ANDRZEJ BUCHTA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ANDRZEJ BUCHTA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ANDRZEJ BUCHTA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ANDRZEJ BUCHTA - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY ANDRZEJ BUCHTA
    • Nysa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Murowanie, malowanie oraz wykonywanie prac wykończeniowych. Miejsce pracy: powiat nyski.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku pracy, mile widziane prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nysie