Czy to Twoja firma?

Drukarnia Kwadrat s.c. Paweł Sierotowicz, Małgorzata Sierotowicz praca

Nowy Sącz
Drukarnia Kwadrat s.c. Paweł Sierotowicz, Małgorzata Sierotowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy Drukarnia Kwadrat s.c. Paweł Sierotowicz, Małgorzata Sierotowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Drukarnia Kwadrat s.c. Paweł Sierotowicz, Małgorzata Sierotowicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Drukarnia Kwadrat s.c. Paweł Sierotowicz, Małgorzata Sierotowicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Drukarnia Kwadrat s.c. Paweł Sierotowicz, Małgorzata Sierotowicz - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    Drukarnia Kwadrat s.c. Paweł Sierotowicz, Małgorzata Sierotowicz
    • Nowy Sącz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Robotnik gospodarczy:
      - utrzymanie prac naprawczych
      - bieążace usuwanie usterek
      - prace porządkowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: - zdolności techniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Sączu