Czy to Twoja firma?

Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Żuławskiej praca

Nowy Dwór Gdański
Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Żuławskiej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Żuławskiej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Żuławskiej

Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Żuławskiej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Żuławskiej - oferty archiwalne

  • Nauczyciel chemii

    Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Żuławskiej
    • Nowy Dwór Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      nauczanie przedmiotu chemii, wymiar czasu pracy 12/18

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie , przygotowanie pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto +wg Karty Nauczyciela i stopnia awansu zawodowego, adekwatnie do wymiaru czasu pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Dworze Gdańskim