Czy to Twoja firma?

Usługi Edukacyjne Katarzyna Kurłowicz Zygmunt Heland S.C. praca

Nowogard
Usługi Edukacyjne Katarzyna Kurłowicz Zygmunt Heland S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Usługi Edukacyjne Katarzyna Kurłowicz Zygmunt Heland S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Edukacyjne Katarzyna Kurłowicz Zygmunt Heland S.C.

Praca Usługi Edukacyjne Katarzyna Kurłowicz Zygmunt Heland S.C. - oferty archiwalne

  • Instruktor praktycznej nauki zawodu - stolarz

    Usługi Edukacyjne Katarzyna Kurłowicz Zygmunt Heland S.C.
    • Łobez
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Organizacja, prowadzene nadzór nad prcacownikami młodocianymi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Kurs pedagogicznej dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowogardzie