Lemar R. L. E. Leśniak Spółka Jawna

Czy to Twoja firma?

Lemar R. L. E. Leśniak sp. j. praca

Nowe Brzesko

Działamy w branży gazowniczej, gdzie posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie. Projektujemy i wykonujemy, gazociągi, przyłącza gazowe. Remontujemy sieci i instalacje gazowe. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do wykonywania robót. Wykonujemy sieci niskiego, średniego i wysokiego ciśnienia.

Lemar R. L. E. Leśniak Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik Nowe Brzesko
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Lemar R. L. E. Leśniak Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lemar R. L. E. Leśniak Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Account Manager – branża opakowań

    SMART-HR
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 11 000-13 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Store Manager - Kierownik Magazynu

    Shannon Precision Engineering Limited
    • Irlandia
    • 17 500-19 250 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Manager ds. Dotacji

    SMART-HR
    • Kraków
    • praca zdalna
    Dodana

Mapa Lemar R. L. E. Leśniak Spółka Jawna

Siedziba główna

Praca Lemar R. L. E. Leśniak Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Kierownik Robót

    • Kraków
    • pełny etat
    • 6 500-9 000 zł / mies.

      Zakres obowiązków

      • koordynacja prac na budowie według ustalonego harmonogramu,
      • organizacja zaopatrzenia i dostaw materiałów,
      • nadzór dokumentacji,
      • bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu czy dokumentację techniczną,
      • prowadzenie rozliczeń finansowych robót sanitarnych,
      • udział w naradach koordynacyjnych,
      • aktywna współpraca z Inwestorem, Dostawcami i Podwykonawcami

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne - instalacje sanitarne lub pokrewne,
      • doświadczenie w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych jako inżynier lub kierownik robót sanitarnych,
      • znajomość rozwiązań technicznych,
      • znajomość programu MicroStation lub AutoCad
      • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
      • umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów
      • dobra organizacja pracy własnej,
      • umiejętność zarządzania czasem pracy pracowników,
      • prawo jazdy

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
      • przyjazną atmosferę w pracy,
      • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,
      • stabilne zatrudnienie