Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NIDZICA praca

Nidzica
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NIDZICA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie inżynieria / technologia / technika it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NIDZICA

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NIDZICA

  • Fizjoterapeuta

    ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NIDZICA
    • Nidzica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NIDZICA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NIDZICA - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka operacyjna.

    • Nidzica
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie świadczeń z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego w obrębie bloku operacyjnego wraz z centralną sterylizatornią.
      koordynacja działań mających na celu przygotowanie oraz sprawne przeprowadzenie zabiegów operacyjnych i współpraca w tym zakresie z innymi pracownikami bloku operacyjnego.
      System pracy III zmianowy tj. 07:25-15:00; 07:00-19:00;19:00-07:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo, średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Pielęgniarstwo
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nidzicy