Czy to Twoja firma?

WIKSBUD sp. z o.o. praca

Lipno

Jesteśmy WIKSBUD Sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie budownictwa, który od ponad ćwierćwiecza kształtuje krajobraz polskich miast i gmin. Nasza historia zaczęła się w 1989 roku w Lipnie, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba główna. Przez te wszystkie lata z pasją tworzyliśmy i nadal tworzymy przestrzeń wokół nas – od budynków mieszkalnych, przez obiekty użyteczności publicznej, aż po zaawansowane technologicznie obiekty przemysłowe.

Nasza oferta to nie tylko budowa od podstaw. Zajmujemy się również kapitalnymi remontami, modernizacjami oraz adaptacjami istniejących już obiektów. Rozumiemy, że każda inwestycja jest wyjątkowa, dlatego zawsze dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów – zarówno prywatnych, jak i państwowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy sprawdzonym partnerem na rynku budowlanym.

Jakość jest dla nas kluczowa, dlatego oferujemy certyfikowane produkty betonowe, które spełniają najwyższe standardy. Rozumiemy również, jak ważne jest wsparcie na każdym etapie realizacji projektu, dlatego służymy fachowym doradztwem w zakresie zaopatrzenia budów. Nasza solidna pozycja na rynku potwierdzona jest stabilnością finansową, co odzwierciedla nasz kapitał zakładowy wynoszący 1.857.000,00 zł.

Jesteśmy dumni, że nasze zaangażowanie w rozwój i innowacje przyczynia się do tworzenia przestrzeni, które służą społecznościom – od galerii handlowych, przez szkoły i pływalnie, po hotele, pensjonaty i stacje paliw. Nasza franczyzowa stacja paliw PKN Orlen to kolejny dowód na to, że nieustannie poszukujemy nowych dróg dla rozwoju naszej firmy.

W WIKSBUD Sp. z o.o. wierzymy, że nasza praca to nie tylko budowanie ścian, ale przede wszystkim tworzenie przestrzeni dla życia, nauki i pracy. Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie nas w tej misji, choć formalnie nie jest ona zapisana, to wyznacza kierunek naszych działań każdego dnia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy zbudować coś wyjątkowego.

WIKSBUD Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy WIKSBUD Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIKSBUD Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

WIKSBUD Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WIKSBUD Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Brukarz

    WIKSBUD Sp. z o.o.
    • Lipno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie robót brukarskich

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Betoniarz-zbrojarz

    • Lipno

      Praca przy produkcji prefarykatów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie: wymagany staż pracy na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator koparko-ładowarki

    • Lipno

      Praca na sprzęcie jako operator koparko-ładowarki

      Wymagania

      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki
      • Inne wymagania: wymagany staż pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Lipnie