Czy to Twoja firma?

OPTYK-FOTOGRAF NOWAKOWSCY DOROTA NOWAKOWSKA praca

Legnica
OPTYK-FOTOGRAF NOWAKOWSCY DOROTA NOWAKOWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Optyk, Okulista Legnica
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy OPTYK-FOTOGRAF NOWAKOWSCY DOROTA NOWAKOWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPTYK-FOTOGRAF NOWAKOWSCY DOROTA NOWAKOWSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Dodana

Praca OPTYK-FOTOGRAF NOWAKOWSCY DOROTA NOWAKOWSKA - oferty archiwalne

  • Optometrysta, doradca klienta w salonie optycznym

    OPTYK-FOTOGRAF NOWAKOWSCY DOROTA NOWAKOWSKA
    • Legnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 300 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Badanie refrakcji wzroku pod kątem okularów i soczewek kontaktowych. Obsługa klienta w zakresie doboru opraw, soczewek okularowych. Naprawy i regulacja okularów, wymiana flexów, zauszników. Dopasowanie okularów. Spersonalizowane pomiary doboru opraw i dopasowania odpowiednich soczewek okularowych z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, specjalizacja: wykształcenie w kierunku optyk refrakcjonista, optometrysta

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Optyk okularowy - doradca klienta w salonie optycznym

    • Legnica
    • 2 800 zł / mies.

      Dobór opraw okularowych i właściwych soczewek na podstawie recepty okularowej klienta. Pomiary PD klienta, wysokości źrenic, pomiar mocy soczewek na dioptromierzu. Naprawy i regulacja okularów, wymiana flexów, zauszników. Dopasowanie okularów. Spersonalizowane pomiary doboru opraw i dopasowania odpowiednich soczewek okularowych z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi kasy fiskalnej, doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6), obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych, obsługa terminala kart płatniczych
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe - minimum 6 miesięcy w zakładzie optycznym. Wskazane uprawnienie w postaci kursu z zakresu optyki okularowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Legnicy