KXB Financial Services Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

KXB Financial Services sp. z o.o. praca

Legnica

Jesteśmy KXB Financial Services, twoim zaufanym partnerem w dziedzinie rachunkowości i doradztwa podatkowego. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczej Legnicy, gdzie od grudnia 2019 roku nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem precyzji, zaufania i profesjonalizmu.

Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań księgowych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Rozumiemy, jak ważne jest, aby mieć solidną podstawę finansową, dlatego z pasją podchodzimy do każdego zadania, zapewniając usługi na najwyższym poziomie. Nasze doradztwo podatkowe to nie tylko zbiór zaleceń, to strategia działania, która pomaga naszym klientom osiągać ich cele biznesowe.

Wyróżnia nas również unikalna oferta – nauka języków obcych. Rozumiemy, że w dzisiejszym globalnym świecie komunikacja jest kluczem do sukcesu, dlatego chcemy wspierać naszych klientów również w tej sferze, otwierając przed nimi nowe możliwości międzynarodowe.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, a nasz kapitał zakładowy to solidne fundamenty, na których budujemy naszą przyszłość. Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że każdy klient jest dla nas ważny i każdego dnia pracujemy na to, by nasze usługi były jeszcze lepsze.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy osiągnąć więcej.

KXB Financial Services Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Legnica
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy KXB Financial Services Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KXB Financial Services Sp. z o.o.

Mapa KXB Financial Services Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Legnica
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Olsztyn
  5. Stargard

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KXB Financial Services Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowy

    • Legnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Firma z kapitałem zagranicznym zatrudni księgową doświadczeniem.

      Wymagania

      - udokumentowane 2-letnie doświadczenie w księgowości (księgi rachunkowe),
      - wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
      - nastawienie na rozwój oraz innowacje, chęć podnoszenia kwalifikacji

      Oferujemy

      - stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy
      - szkolenia krajowe oraz zagraniczne
      - udział w ciekawych projektach

Pracodawcy w Legnicy