Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE KAMBUD Stanisław Kamysz praca

Ładna
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE KAMBUD Stanisław Kamysz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE KAMBUD Stanisław Kamysz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE KAMBUD Stanisław Kamysz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. B Kraków od zaraz

    INNOVATIVE TRANSPORTS CARS sp. z o.o.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 242-9 081 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca w kategorii B, C oraz C+E

    Mostostal Puławy S.A.
    • cała Polska
    Dodana
  • Maszynista lokomotyw

    ArcelorMittal Poland S.A. Wizytówka
    • Dąbrowa Górnicza
    Dodana

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE KAMBUD Stanisław Kamysz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE KAMBUD Stanisław Kamysz - oferty archiwalne

  • Spedytor (o,u)

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE KAMBUD Stanisław Kamysz
    • Ładna
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      spedytor

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, znajomość jednego z języków w st. komuniaktywnym: angielski, niemiecki lub hiszpański, wykształcenie bez znaczenia, może być osoba z orzeczeniem o st. niepełnosprawności. Praca w Ładnej od pon. do pt. w godz. 08:00-16:00. Wynagrodzenie: od 4 500 zł brutto do negocjacji. Kontakt: PPUH "KAMBUD" Stanisław Kamysz, 33-156 Skrzyszów, Ładna 32, wcześniejszy kontakt tel. 602 328 446, CV można przesyłać na adres e-mail: kambud5@vp.pl.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektryk samochodowy (o,u)

    • Ładna

      elektryk samochodowy

      Wymagania

      • Inne wymagania: Modyf. oferty w dn. 23.01.2023. doświadczenie na stanowisku elektryka samochodowego lub elektromechanika samochodowego, wykształcenie bez znaczenia, może być osoba z orzeczeniem o st. niepełnosprawności. Praca w Ładnej od pon. do pt. w godz. 08:00-16:00. Wynagrodzenie: od 4 500 zł brutto do negocjacji. Kontakt: PPUH "KAMBUD" Stanisław Kamysz, 33-156 Skrzyszów, Ładna 32, wcześniejszy kontakt tel. 602 328 446, CV można przesyłać na adres e-mail: kambud5@vp.pl.