Czy to Twoja firma?

OLKOP HURTOWNIA OLEJÓW I PALIW GABRIEL KROPKOWSKI praca

Kowal
OLKOP HURTOWNIA OLEJÓW I PALIW GABRIEL KROPKOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Kowal
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy OLKOP HURTOWNIA OLEJÓW I PALIW GABRIEL KROPKOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OLKOP HURTOWNIA OLEJÓW I PALIW GABRIEL KROPKOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca OLKOP HURTOWNIA OLEJÓW I PALIW GABRIEL KROPKOWSKI - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca r36/2351/22

    OLKOP HURTOWNIA OLEJÓW I PALIW GABRIEL KROPKOWSKI
    • Kowal
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta na stacji paliw, drukowanie faktur

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie; doświadczenie nie jest wymagane; miejsce wykonywania pracy stacja paliw OLKOP w Kowalu; praca w godz.5.30-15.00,15.00-23.45

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Kowalu