Czy to Twoja firma?

ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ LUBIANA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Kościerzyna
ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ LUBIANA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ślusarz Kościerzyna
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ LUBIANA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ LUBIANA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ LUBIANA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Ślusarz/konserwator

    ZAKŁADY PORCELANY STOŁOWEJ LUBIANA SPÓŁKA AKCYJNA
    • Łubiana
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 820 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - konserwacja, naprawa i remonty maszyn i urządzeń,
      - obsługa narzędzi i elektronarzędzi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: - wykształcenie zawodowe lub średnie ( zawód wyuczony: ślusarz, ślusarz-mechanik, mechanik samochodowy, mechanik, mechatronik)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 820 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +10% premii, możliwość indywidualnego uzgodnienia płacy w zależności od posiadanych kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kościerzynie