Czy to Twoja firma?

JAROSŁAW WIESZAŁKA ZAKŁAD KAMIENIARSKI Jarosław Wieszałka praca

Kościerzyna
JAROSŁAW WIESZAŁKA ZAKŁAD KAMIENIARSKI Jarosław Wieszałka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy JAROSŁAW WIESZAŁKA ZAKŁAD KAMIENIARSKI Jarosław Wieszałka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JAROSŁAW WIESZAŁKA ZAKŁAD KAMIENIARSKI Jarosław Wieszałka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

JAROSŁAW WIESZAŁKA ZAKŁAD KAMIENIARSKI Jarosław Wieszałka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JAROSŁAW WIESZAŁKA ZAKŁAD KAMIENIARSKI Jarosław Wieszałka - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    JAROSŁAW WIESZAŁKA ZAKŁAD KAMIENIARSKI Jarosław Wieszałka
    • Kościerzyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi kasy fiskalnej
      • Inne wymagania: - doświadczenie na w/w stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kościerzynie