Czy to Twoja firma?

L&B FOOD COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kolbuszowa
L&B FOOD COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Rzeźnik Kolbuszowa
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy L&B FOOD COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca L&B FOOD COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca L&B FOOD COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Wędliniarz/masarz

    L&B FOOD COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kolbuszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie, przerób mięs i podrobów. Wyrób wędlin według receptur przy zastosowaniu maszyn i urządzeń wędliniarskich, prowadzenie dokumentacji produkcji.
      Praca w godzinach od 07.00 - 15.00

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w zawodzie wędliniarz/masarz.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kolbuszowej