Czy to Twoja firma?

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA praca

Kędzierzyn-Koźle
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna rolnictwo / hodowla

Oferty pracy I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA - oferty archiwalne

  • Konserwator-ogrodnik

    I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA
    • Kędzierzyn-Koźle
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Pielęgnacja terenu zielonego przy Liceum, przycinanie krzewów, koszenie krzewów, koszenie trawy, grabienie liści, drobne prace konserwatorskie, odśnieżanie.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. zawodowe lub średnie, doświadczenie zawodowe, staranność fizyczna, poczucie obowiązku, odpowiedzialność, praktyczne nastawienie do zleconych zadań, dbałość o udostępniony sprzęt, znajomość języka polskiego Praca pon.-pt. 7-11

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator

    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.

      Wykonywanie drobnych napraw, wymiana oświetlenia, drobne prace stolarskie, ślusarskie

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. brak, doświadczenie zawodowe, uprawnienia elektryczne/techniczne, umiejętności ślusarskie, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy, doraźna praca na wysokości, komunikatywność Praca pon.-pt. 7:30-15:30

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Kędzierzynie-Koźlu