Czy to Twoja firma?

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TYPU SOCJALIZACYJNEGO NR 2 praca

Kąty Wrocławskie
PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TYPU SOCJALIZACYJNEGO NR 2 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia inne

Oferty pracy PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TYPU SOCJALIZACYJNEGO NR 2

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TYPU SOCJALIZACYJNEGO NR 2

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TYPU SOCJALIZACYJNEGO NR 2 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TYPU SOCJALIZACYJNEGO NR 2 - oferty archiwalne

  • Młodszy wychowawca

    PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TYPU SOCJALIZACYJNEGO NR 2
    • Kąty Wrocławskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Organizowanie pracy wychowawczej w grupie, opracowywanie planu pomocy dziecku w porozumieniu z pedagogiem, psychologiem, pracownikiem socjalnym oraz innymi specjalistami, praca indywidualna z dzieckiem, współdziałanie z rodzicami, opiekunami prawnymi dziecka.
      Wdrażanie wychowanków do przestrzegania higieny osobistej oraz porządku i czystości otoczenia, prac samoobsługowych i porządkowych. Dbanie o utrzymanie dobrego stanu zdrowia wychowanków oraz opieka w czasie choroby. Współpraca ze szkołami, do których uczęszczają wychowankowie. Zaopatrywanie wychowanków w odpowiednią odzież i inne przedmioty osobistego użytku. Przygotowywanie wychowanków do samodzielnego życia od momentu umieszczenia w placówce. Opracowywanie planów pracy i sprawozdań z wykonywania zadań.

      Praca na dwie zmiany w godz.: 9:00-21:00, 21:00-9:00.

      Miejsce wykonywania pracy: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu Socjalizacyjnego nr 2 w Kątach Wrocławskich.
      Oferta dostępna w sali C.
      Kontakt kandydatów z pracodawcą - tel.: 71 316 66 42, e-mail: sekretariat@pcus.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą, albo na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauki o rodzinie lub resocjalizacji, kandydat do pracy nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielkiej oraz władza rodzicielska nie jest mu zawieszona ani ograniczona, jest zdolna do pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, co zostało potwierdzone zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwskazań do tej pracy, staż pracy: brak wymagań

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatkowe wynagrodzenie roczne
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kątach Wrocławskich