Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa w Jerzmanowej praca

Jerzmanowa
szkoła podstawowa
Szkoła Podstawowa w Jerzmanowej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa w Jerzmanowej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa w Jerzmanowej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Szkoła Podstawowa w Jerzmanowej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa w Jerzmanowej - oferty archiwalne

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia

    Szkoła Podstawowa w Jerzmanowej
    • Jerzmanowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wspomaganie w odziale

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika specjalna
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie na kier. pedagogika specjalna lub studia podyplomowe na kierunku pedagogika specjalna z przygotowaniem pedagogicznym lub sdtudia podyplomowe spektrum autyzmu z aspergerem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 424 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator

    • umowa na zastępstwo

      Prace porządkowe, budowlano- malarskie, wodno-kanalizacyjn. Praca na przejściu dla pieszych przy przeprowadzeniu dzieci przez pasy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Umowa na zastępstwo, wykształcenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 061 PLN