Czy to Twoja firma?

BISONTES GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Hajnówka
BISONTES GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport doradztwo / konsulting / audyt administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy BISONTES GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca BISONTES GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Cukiernik

    BISONTES GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Hajnówka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BISONTES GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BISONTES GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca (do 3,5 tony)

    • Hajnówka
    • Zakres obowiązków

      transport przewożonych towarów z zastosowaniem przepisów prawa o ruchu drogowym; przyjmowanie, wydawanie towarów, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: duże doświadczenie w prowadzeniu samochodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Hajnówce