Czy to Twoja firma?

OPEC - INEKO Sp.z o.o. praca

Grudziądz
OPEC - INEKO Sp.z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy OPEC - INEKO Sp.z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OPEC - INEKO Sp.z o.o.

Praca OPEC - INEKO Sp.z o.o. - oferty archiwalne

  • Laborant

    OPEC - INEKO Sp.z o.o.
    • Grudziądz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      pobieranie i przygotowanie prób paliw stałych oraz odpadów paleniskowych, pobieranie i badanie wody z układów energetycznych, badanie chemicznych i fizycznych właściwości paliw stałych,
      przygotowanie odczynników do analiz fizykochemicznych,dokonywanie zapisów z przeprowadzonych czynności analitycznych,
      sporządzanie niezbędnej dokumentacji z badań,
      opracowywanie i raportowanie wyników badań i ich archiwizacja,dbałość o powierzony sprzęt badawczy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera w stopniu dobrym
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie chemiczne,praktyczna umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego i wykonywania analiz laboratoryjnych,dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,dobra organizacja pracy,mile widziane doświadczenie w pracy w akredytowanym laboratorium,pobieranie i przygotowanie prób paliw stałych oraz odpadów paleniskowych,pobieranie i badanie wody z układów energetycznych, badanie chemicznych i fizycznych właściwości paliw stałych,przygotowanie odczynników do analiz fizykochemicznych,dokonywanie zapisów z przeprowadzonych czynności analitycznych,sporządzanie niezbędnej dokumentacji z badań, opracowywanie i raportowanie wyników badań i ich archiwizacja,dbałość o powierzony sprzęt badawczy,umowa o precę na zmianę, wynagrodzenie od 2800zł.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Grudziądzu