Czy to Twoja firma?

TPV DISPLAYS POLSKA SP. Z O.O. praca

Gorzów Wielkopolski
TPV DISPLAYS POLSKA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż magazyn zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy TPV DISPLAYS POLSKA SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TPV DISPLAYS POLSKA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TPV DISPLAYS POLSKA SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TPV DISPLAYS POLSKA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Technik utrzymania ruchu

    TPV DISPLAYS POLSKA SP. Z O.O.
    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      ZAPEWNIENIE PRAWIDŁOWEGO FUNKCJONOWANIA LINII PRODUKCYJNYCH, BIEŻĄCE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW Z PRACĄ UKŁADÓW ELEKTRYKI, PNEUMATYKI I AUTOMATYKI, ZNAJOMOŚĆ DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ URZĄDZEŃ, NADZÓR NAD STANEM TECHNICZNYM UŻYWANYCH ŚRODKÓW PRODUKCJI

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera, doświadczenie na podobnym stanowisku, dobre warunki psychofizyczne
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : DOŚWIADCZENIE W FIRMIE PRODUKCYJNEJ

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Technik serwisu - serwisant

    • 2 850 zł / mies.

      Naprawa odbiorników TV, płyt głównych i zasilaczy na wyznaczonym stanowisku pracy oraz u klienta. Testowanie i aktualizacja oprogramowania w płytach głównych. Naprawa odbiorników wadliwych, zamawianie i zdawanie materiału potrzebnego do napraw, testowanie odbiorników po naprawie, rejestracja oraz raportowanie wykrytych usterek.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku, dobre warunki psychofizyczne, obsługa programów komputerowych MS Office, MS, Excel

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 850 PLN

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim