Czy to Twoja firma?

GOLDIART Mariusz Stołowski praca

Dobre
GOLDIART Mariusz Stołowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Dobre
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy GOLDIART Mariusz Stołowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GOLDIART Mariusz Stołowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GOLDIART Mariusz Stołowski - oferty archiwalne

  • Kierowca auta ciężarowego do 3,5 t

    GOLDIART Mariusz Stołowski
    • Dobre
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kierowca auta ciężarowego do 3,5 t w relacji: Polska-Ukraina-Rosja-Białoruś, dokonywanie odpraw celnych na granicach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca samochodu ciężarowego do 3,5 t w transporcie międzynarodowym

    • Dobre
    • 2 800 zł / mies.

      Kierowanie busem do 3,5 t w ruchu międzynarodowym ciągłym, tzn. 21-25 dni w miesiącu

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)