Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE ARWEKON SEBASTIAN GRABOWSKI praca

Częstochowa
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE ARWEKON SEBASTIAN GRABOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE ARWEKON SEBASTIAN GRABOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE ARWEKON SEBASTIAN GRABOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE ARWEKON SEBASTIAN GRABOWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE ARWEKON SEBASTIAN GRABOWSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE ARWEKON SEBASTIAN GRABOWSKI
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na budowie, murowanie, tynkowanie, prace wykończeniowe, inne prace na placu budowy - budowy na terenie Częstochowy i powiatu, pracodawca zapewnia transport (praca bez delegacji).

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Brak nałogów, punktualność, brak przeciwwskazań zdrowotnych do podnoszenia ciężarów zgodnie z przepisami PHB i Prawa pracy, możliwość pracy na wysokości powyżej 3 m, dobry stan zdrowia, wymagany min. 6-miesięczny staż przy pracach budowlanych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik gospodarczy - pracownik utrzymania zieleni

      Utrzymywanie terenów zielonych, koszenie trawy, utrzymywanie w należytym stanie chodników, odśnieżanie.

      Wymagania

      • Inne wymagania: predyspozycje do pracy na stanowisku, osoby bez nałogów

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: + premie, czasem możliwa praca w sobotę.
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Częstochowie