Gościniec Czechowice-Dziedzice

Czy to Twoja firma?

Gościniec Czechowice-Dziedzice praca

Czechowice-Dziedzice

Witajcie w Gościńcu Czechowice-Dziedzice Tychy, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy gość jest traktowany jak najbliższa rodzina. Nasza historia, choć niezapisana w dokumentach, jest codziennie tworzona przez zadowolenie i uśmiechy naszych gości. Zlokalizowani w sercu malowniczej okolicy, tuż przy pięknych Beskidach, tworzymy miejsce, które jest idealnym wyborem zarówno dla poszukujących odpoczynku, jak i dla tych, którzy pragną uczcić ważne momenty w swoim życiu.

Nasze pokoje, w liczbie 64, zapewniają komfortowy wypoczynek dla 149 osób. Każdy z nich jest wyjątkowy i dostosowany do potrzeb naszych gości, co sprawia, że czują się oni u nas jak w domu. Rozbudowa naszego obiektu to obietnica jeszcze większej liczby miejsc, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Jesteśmy dumni z naszej ponadprzeciętnej rzetelności i wyśmienitej, tradycyjnej kuchni, która jest sercem naszej oferty. To właśnie tutaj, w naszej kawiarni, można skosztować lokalnych przysmaków i poczuć prawdziwego ducha regionu.

Specjalizujemy się w organizacji imprez okolicznościowych - od wesel, przez urodziny, chrzciny, komunie, po stypy i imprezy firmowe. Nasza sala konferencyjna na 40 osób jest idealnym miejscem na konferencje i prezentacje. A kiedy przyjdzie czas na relaks, nasz nowoczesny plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej oraz strefa grillowa z tarasem nad stawem czekają na naszych gości.

Jesteśmy pewni swojej pozycji na rynku, choć nie mierzymy jej liczbami. Nasz sukces to zadowolenie klientów i ich chęć powrotu. Wszystko to udało się osiągnąć dzięki naszej widoczności - jesteśmy łatwo dostępni dzięki Google Maps i dobrze widocznym banerom wskazującym kierunek do naszego obiektu. Dbamy o komfort naszych gości, o czym świadczy klimatyzowana sala, zapewniająca idealną temperaturę o każdej porze roku.

W Gościńcu Czechowice-Dziedzice Tychy każdy dzień to nowa opowieść. Zapraszamy Was, abyście stali się jej częścią i razem z nami tworzyli niezapomniane wspomnienia.

Gościniec Czechowice-Dziedzice najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Gościniec Czechowice-Dziedzice

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gościniec Czechowice-Dziedzice

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik Call Center

    Geoplan sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Wygasa
  • Recepcjonistka/Recepcjonista

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Recepcjonistka

    SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o. Wizytówka
    Dodana

Mapa Gościniec Czechowice-Dziedzice

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Łódź
  4. Warszawa
  5. Czechowice-Dziedzice
  6. Bydgoszcz
  7. Kęty
  8. Piotrków Trybunalski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Gościniec Czechowice-Dziedzice - oferty archiwalne

  • Recepcjonistka/Pokojowa (k/m)

    • Czechowice-Dziedzice
    • pełny etat
    • Obiekt noclegowy w Czechowicach Dziedzicach zatrudni na stanowisko:

      Recepcjonistka/ Pokojowa (k/m).

      Zakres obowiązków

      • Rejestracja gości hotelowych;
      • Wystawianie faktur;
      • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego;
      • Przyjmowanie rezerwacji mailowych;
      • Dbanie o porządek na terenie obiektu;
      • Utrzymywanie w czystości pokoi wynajmowanych gościom;
      • Sprzątanie pomieszczeń ogólnodostepnych, zaplecza itp.;
      • Ogólne prace porządkowe;

      Wymagania

      • Dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność, pracowitość;
      • Dokładność;
      • Komunikatywność;
      • Doświadczenie - mile widziane;

      Oferujemy

      • Praca zmianowa według grafika;
      • Forma zatrudnienia i wymiar czasu pracy do ustalenia;

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach