Czy to Twoja firma?

TECH-BUD IZABELA KRUHLIK praca

Chróstnik

Od ponad dekady "Tech-Bud" Izabela Kruhlik jest synonimem solidności i profesjonalizmu w branży usług wodno-kanalizacyjnych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Chróstniku, w sercu dolnośląskiego krajobrazu, skąd nieustannie dążymy do dostarczania usług najwyższej jakości.

Założona w 2011 roku, nasza firma z powodzeniem realizuje projekty związane z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, cieplnymi, gazowymi i klimatyzacyjnymi. Specjalizujemy się również w robotach budowlanych, od wznoszenia budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, po konstrukcje rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Nasza oferta obejmuje także wynajem koparek wraz z obsługą operatorską, co czyni nas kompleksowym partnerem w realizacji nawet najbardziej wymagających zadań.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, którą potwierdza liczba udzielonych nam zamówień publicznych oraz łączna wartość wygranych przetargów wynosząca blisko 7 milionów złotych. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt przekładają się na zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, wybierając naszą firmę jako wykonawcę kluczowych inwestycji.

Nasza finansowa stabilność jest odzwierciedlona w wartościach przetargów, które wygrywamy - od małych zleceń po wielomilionowe projekty. To świadczy o naszej zdolności do efektywnego zarządzania zasobami i adaptacji do różnorodnych wymagań rynku.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji i wartości, nasze działania każdego dnia odzwierciedlają dążenie do doskonałości i zadowolenia klienta. Każdy projekt jest dla nas okazją do potwierdzenia naszej reputacji jako niezawodnego partnera w branży.

W "Tech-Bud" Izabela Kruhlik wiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez lata, ale również poprzez każdą udaną realizację. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

TECH-BUD IZABELA KRUHLIK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy TECH-BUD IZABELA KRUHLIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TECH-BUD IZABELA KRUHLIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TECH-BUD IZABELA KRUHLIK

Adres rejestrowy

TECH-BUD IZABELA KRUHLIK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
TECH-BUD IZABELA KRUHLIK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Białystok
  3. Bolków
  4. Kamienna Góra
  5. Warszawa
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TECH-BUD IZABELA KRUHLIK - oferty archiwalne

  • Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

    • Bolków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż sieci wodno- kanalizacyjnych, praca w Bolkowie, wg zleceń

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chróstniku